Hakkımızda
Tansoy Otomotiv 1988 yılında somun ve bağlantı elemanı üretmek amacıyla kurulmuştur. Üretiminin büyük bir kısmını piyasalardan kolayca tedarik edilemeyen istenilen kalitede somun ve özel bağlantı elemanı üretmeye yöneliktir.

Özel taleplere yönelik üretimin yanında DIN, ISO, EN, ASME ve ASTM standartlarına uygun ürünlerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Taleplerinizi çok kısa bir süre içerisinde teknik elemanlarımız değerlendirerek, sonuçlarını sizlere sunmaktadırlar.

Ayrıca teknik elemanlarımız sizlerin hangi bağlantı elemanlarını, nereye ve nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaklardır.

Somun ve bağlantı elemanları ile ilgili tüm problemlerinizi çözümlemek için teknik ve idari personelimiz sizlerle işbirliğine hazırdır.
Misyon & Vizyon
Misyonumuz:

Profesyonelizmin en yüksek standartlarını uygulamak sözüyle, misyonumuz ;

Müşterilerinin isteklerini tam algılayabilen, ürünleri tam zamanında, olabildiğince ekonomik bir şekilde üretmeyi ve sektörde tercih edilen bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz:

İleri üretim teknikleri ile çalışan, takım ruhu ve kalite anlayışında en ileri seviyeye ulaşmaktır.
Müşteri Hizmetleri

Lütfen şikayetleriniz, sipariş takibi ve diğer istekleriniz için aşağıda verilen e-posta adresi veya telefon ile irtibat kurunuz.


0332 345 22 80 - 81 / info@tansoyotomotiv.com

Hizmetlerimiz :

Müşterilerimize ,yenilikçi ve kaliteye odaklı komple bir hizmet sunma gücüne sahibiz. Mükemmel müşteri hizmeti, siparişin verildiği andan teslimat anına kadar müşteri taleplerini karşılamakla sağlanır.

Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi - Cuma : 08.00 - 05.30
Cumartesi : 08.00 - 13.00